Aktywny wypoczynek, Dieta, Motywacja, Trening / 

Super Nagroda w Super Konkursie!!!!

Pierwszy tydzień treningów do nowego sezonu właśnie się kończy. Moja pozycja wyjściowa nie wygląda imponująco. Żeby ją sprawdzić odwiedziłem ekspertów od dietetyki sportowej i zrobiłem badania wydolnościowe. Efekt tych działań już niedługo zobaczycie na kanale  YouTube TotalnePoruszenie.pl. W ostatnim filmie wspomniałem o moim wyzwaniu, ultimatum i konkursie, który postanowiłem zorganizować. Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał to proszę bardzo….


Ponieważ mam wrażenie, że nie byłem wystarczająco precyzyjny, teraz w bardziej przejrzysty sposób postaram się wyjaśnić zasady.

Mój pierwszy krótkoterminowy challenge kończy się 31.12.2015 roku. Czekam w komentarzach zarówno na blogu jak i na Facebooku na Wasze zdjęcia, filmiki i postanowienia, co chcecie osiągnąć do końca tego roku. To może dotyczyć jakiś konkretnych celów sportowych, wagowych czy jakichkolwiek innych wokoło sportowych. Ważne abyśmy byli wstanie ocenić progres na przestrzeni dwóch miesięcy. Stąd prośba o zdjęcie/filmik obecny, a na początku roku 2016 podobny dowód na osiągnięcie założonego celu.

Czekamy na zdjęcia wyników z wag, sportowych zegarków, pomiarów mocy czy podniesionych kilogramów. Jeśli ktoś ma ochotę, to może to być nawet nowy rekord osobisty w liczbie brzuszków czy pompek. Poziom początkowy i końcowy musi zostać właściwie udokumentowany fotografią lub filmem. Ważne abyście na zdjęciach byli także Wy. Bo ten konkurs ma służyć nam do wzajemnej motywacji, a tylko ludzie, których możemy zobaczyć , ich twarz, wysiłek i satysfakcję o osiągniętego celu działają inspirująco.

Dlatego też to My wszyscy razem razem na koniec wybierzecie zwycięzce. Osoba, której challenge i końcowy sukces zyska największą aprobatę wśród czytelników, zdobędzie nagrodę.

I najważniejsze – nagroda. Specjalnie dla Was mam najnowsze dziecko z rodziny urządzeń Polar. Polar A360 – monitor dziennej aktywności, z kolorowym wyświetlaczem, pełną synchronizacją ze smartfonem, i przede wszystkim z czujnikiem tętna, wbudowanym w zegarek, dzięki czemu nie potrzebny jest już pasek hrm. W Polsce Polar A360 będzie dostępny dopiero pod koniec roku, więc zwycięzca ma szansę być jednym z pierwszych użytkowników w naszym kraju.

a360_press_image1_0 a360_press_image3

P.S. Jeśli chodzi po postanowienia na cały nowy sezon…Spokojnie, na to też przyjdzie czas, ale na podstawie własnych doświadczeń wiem już, że aby osiągnąć duży cel na dalekim horyzoncie, trzeba stawiać mniejsze wyzwania w bliskiej perspektywie. W ten sposób unikamy sytuacji, kiedy wmawiamy sobie „…spokojnie, dziś mogę sobie odpuścić, przecież zostało jeszcze tyle czasu..”.

Maciek – rocznik 78, prezenter TV i dziennikarz. Od lat byłem związany ze sportem, trenowałem pływanie i koszykówkę – niestety bez sukcesów. W wolnym czasie próbowałem chyba wszystkich dyscyplin, no może poza łyżwiarstwem figurowym. Po okresie fizycznego zaniedbania, kiedy dobiłem wagą do 115 kg, postanowiłem coś zmienić w swoim życiu. 4 lata temu odkryłem triathlon i właśnie tej dyscyplinie poświeciłem się bez reszty. Uwielbiam rywalizację. Dlatego dużo startuję. Chcę osiągnąć jak najwyższy poziom i spełnić swoje niezrealizowane sportowe marzenia z młodości. Każdego dnia staram się udowodnić sobie i innym, że nigdy nie jest za późno. I wszystko zależy od naszego nastawienia. Trenuję 10-20 h tygodniowo.

Komentarze

  1. People nolralmy pay me for this and you are giving it away!

 1. No Fabisz!!! Szacuneczek !!!!!

 2. Moje postanowienie na najbliższe miesiące :
  – REGULARNY trening bez względu na pogodę
  – żadnych „bzdetnych” wymówek typu „jestem już na to za stara”, „nie mam czasu” i bla bla bla
  – odżywianie sie „z pomyślunkiem”.
  Pozdrawiam ze (Z)Dolnego Śląska! ☺

  1. I like to party, not look arcitles up online. You made it happen.

 3. Cześć!
  Wrzucam moje postanowienie. Z racji tego, że pływanie to mój najsłabszy punkt postanowiłem podwoić swoją wytrzymałość właśnie w wodzie. Przygotowania do Herbalife Ironman zacząłem właśnie od basenu – jak na razie 775 m w 43 minuty ale postanawiam do końca roku zwiększyć ten dystans dwukrotnie!
  https://www.youtube.com/watch?v=rTaOSBaedcQ

 4. AAAAA !!! :D DZIĘKI !! a o to i wynik ! 28.12
  https://youtu.be/s9xasF02zrc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top