Dieta, Testy / 

KONKURS KONKURS KONKURS !!!!

44853469_l

Od dzieciństwa walczę z wagą. Nawet teraz, kiedy dużo trenuję, muszę bardzo uważać na dietę. Nie mam słabości do alkoholu, nie ciągnie mnie do papierosów ani innych używek. Teoretycznie w ogóle nie jestem podatny na nałogi. A jednak… Mam niepohamowany ciąg do wszystkiego co słodkie. Wafelki, czekoladki, ciasta, ciasteczka, żelki, lody – byle z cukrem i byle dużo. Każda próba walki z tym uzależnieniem kończy się tak samo. Wytrzymam dzień lub dwa, ale gdzieś zawsze stanie na mojej drodze choćby samotny, zeschnięty herbatnik i już po mnie. A jak zacznę, to trudno mi skończyć.

Ponieważ postanowiłem w nowym sezonie popracować między innymi nad dietą wpadłem na pomysł, aby niezdrowe słodycze zastąpić tymi zdrowszymi. Stąd idea konkursu.

Liczę bardzo na inwencję i wsparcie sportowej społeczności czyli na Was. Oczywiście przepisów w sieci nie brakuje, ale jak to z internetem bywa, trudno zweryfikować co jest faktycznie smaczne i zdrowe.

Bardzo zależy mi na Waszej aktywności i włączeniu się do zabawy. Aby podgrzać emocje i zachęcić do udziału udało mi się zorganizować bardzo atrakcyjne nagrody. Tak się składa, że na nasz rynek właśnie wchodzi amerykańska firma OS1ST specjalizująca się w produkcji profesjonalnej kompresji sportowej. I właśnie 3 komplety kompresyjnych opasek goleniowych tej firmy są nagrodami w konkursie. 

01

Na czym on polega ???

Na stronie https://www.facebook.com/Totalneporuszenie jest konkursowy post. Wrzucajcie swoje pomysły z przepisami do komentarzy. 10 najpopularniejszych komentarzy z przepisami będzie wzięte przez nasz zespół ekspercki pod lupę.

Wraz ze sportowym dietetykiem spróbujemy przygotować danie, policzymy ile kosztuje, ile ma kalorii, ocenimy smak i dobór składników, sprawdzimy faktyczny czas przyrządzania. To wszystko stanie się na Waszych oczach, bo każdy z przepisów zostanie zrealizowany w formie video, które udostępnimy na Youtubie. Nagrodzone zostaną dwa najwyżej ocenione przez nasze jury słodkie przysmaki. Ale to nie wszystko. Ten przepis, który otrzyma najwięcej „lajków” w komentarzach na naszym Facebooku ma także zagwarantowany komplet opasek kompresyjnych.

33889871_l 44566719_l

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych nagrodach, zapraszam na stronę http://www.os1st.pl , a tymczasem wrzucajcie swoje pomysły. Czasu nie ma zbyt wiele. Na Wasze przepisy czekam do niedzieli 20.09.2015 roku. Później przechodzę do procesu kulinarno-produkcyjnego ;-) . Liczę, że razem uda nam się stworzyć pyszne, słodkie i zdrowe menu na smutne jesienno-zimowe dni.

Maciek – rocznik 78, prezenter TV i dziennikarz. Od lat byłem związany ze sportem, trenowałem pływanie i koszykówkę – niestety bez sukcesów. W wolnym czasie próbowałem chyba wszystkich dyscyplin, no może poza łyżwiarstwem figurowym. Po okresie fizycznego zaniedbania, kiedy dobiłem wagą do 115 kg, postanowiłem coś zmienić w swoim życiu. 4 lata temu odkryłem triathlon i właśnie tej dyscyplinie poświeciłem się bez reszty. Uwielbiam rywalizację. Dlatego dużo startuję. Chcę osiągnąć jak najwyższy poziom i spełnić swoje niezrealizowane sportowe marzenia z młodości. Każdego dnia staram się udowodnić sobie i innym, że nigdy nie jest za późno. I wszystko zależy od naszego nastawienia. Trenuję 10-20 h tygodniowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top